0

2 bucuk aylık evliyim.eşim öfke patlaması yaşayıp şiddet uyguluyor.

Merhabalar,Evlendıkten 1 ay sonra kayınpederım vefat etti.eşim ondan sonra çok değişti.öfke patlaması yasıyor.konusamıyoruz herseyde kavga cıkartıyor bır gun ıyıyse 2 gun kötüyüz.En son evlendıkten sonra takılarla araba almıstık .sordugum sorulara cevap alamıyorum sureklı sorularım havada kalıyor.bana cevap vermıyor.En son yıne arabayı bırıne vermıs fakat benım haberım yok hanı soruyorum araba nerde bana bagırıp cagırıyordu.senınle evlendıgıme o kadar pişmanımkı.babam ıstedı dıye senınle evlendım.daha bırcok sey var dedı.tabı ben bunları duyunca şoka gırdım anneısnı aradım gelın oglunuzu alın dıye. bunu annesını aradıgını ogrenınce.yatak odasında makyaj masasınısın ustundekılere vurdu kırılınca ustundekıler camlar bana sıcramıs kollarıma geldı.vucudumdakı morartı ızlerı veya evı nasıl dagıttıgına dair fotograflar bosanma davasında ıse yarar mı(daha once yaptıklarının fotograflarıda var) ne kadar surede boşanabilirim.anlaşmalı mı bosanmalıyım sizce

    -   Diğer
0 0
3 yanıt   -  
0

Darp raporu alın ayrıca isterseniz şuan uzaklaştırma kararı da alabilirsiniz. 2.5 aylık evlilikte anlaşmalı boşanma davası açamazsiniz, çekişmeli dava açabilirsiniz. Elinizdeki mevcut delilleri kaybetmeyiniz. Davanizi açmamı isterseniz özelden ulaşabilirsiniz.

0

Merhaba,

Sürecin takibi önemlidir, darp raporu almayı ihmal etmemenizi ve bu sürecin devamlılığı noktasında tehlike altında iseniz koruma kararı alabilirsiniz bu noktada kanunen tanınmış bir çok tedbir var.
Deliller ortadan kaldırmadan mutlaka fotoğraflayın.

Boşanma noktasında kararınız olması halinde tarafıma ulaşmanız halinde destek olabilirim. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana her zaman ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla
Av.Tuğana Sarkut
https://www.etshukuk.com/iletisim/

0

Merhabalar,
Çekişmeli boşanma davası açılması gerekir. 1 yıl dolmadan önce anlaşmalı boşanmanız mümkün değildir. Eşiniz uyguladığı şiddet nedeniyle ağır kusurludur. Nafaka ve tazminat almanız mümkün. Delilleri toplamayı ihmal etmeyin. Tarafıma ulaşmanız halinde size konuyla ilgili daha detaylı bilgi verebilirim. Dilerseniz davanın açılması ve takibi süreçlerini avukatınız olarak yürütebilirim. 05332817168 nolu irtibat hattımı arayarak benimle iletişime geçebilirsiniz.
Av. Kübra Elbirler

Avukatlara soru sormak için