0

Hastane ve doktor hatasi

Bel fitigi patlamasi sonucu ozel bir hastanede mikrocerrahi yontem ile operasyon gecirdim gecirdigim operasyon sonrasi enfeksiyon kaptigim soylendi 1 ay hastanede yatili olarak damaryolundan serum tedavisi gordum ve 1ayda evden hap seklinde antibiyotik tedavisi gordum agrilarim gecmemesindeb kaynakli tekrar doktora gittim we enfenksiyona bagli olarak omurga dusmesi gibi birsey telafuz etti ve tekrar ameliyat karari alindi ameliyat 9 saat surdu ve suan 2 platin 4 vida takildi belime ilk ameliya tan itibaren 6 aylik bir surec bu durum herhangi bir sekilde hukuksal yonden hakkim warmi benim bilgilendirebilecek warmi simdide tesekkur ederim vede bir avukat ile gorustum ve bu davalarda bahsettigin ozel hastane devlet e yakinligi olan bir hastane olmasindan dolayi adli tip dosyayi senin uzerine haksiz olarak kapatip hastanenin hakli cikacagini belirttim suan elim kolum bagli kucuk bir operasyon hayatimi karartti kocaman 6 aylik surece donustu ve suan itibari ile hala evdeyim ve fizik gormem gerektigini soyleniyor 1 senede calisamiyacagimi

    -   Diğer
0 0
2 yanıt   -  
0

Burak Bey Merhabalar,
Öncelikle çok geçmiş olsun. Olayınızda hastaneye karşı tıbbi malpraktis nedeniyle maddi manevi tazminat açılmalıdır. Zira ameliyat sonrası enfeksiyon oluşması ameliyatın hijyen ve sterilizasyon koşullarına uygun olmayan şekilde yapıldığını göstermektedir. Enfeksiyona bağlı olarak doktorun ifade ettiği şekilde omurga düşmesi ya da başka bir rahatsızlık meydana geldiği için çektiğiniz acı ve ağrının yanında doktorun hatası daha büyük sorunlara neden olmuş ve sırf bu nedenle yeniden ameliyat olmak zorunda kalmışsınız. Hukuken bu ihmal ve özensizlik nedeniyle maddi ve manevi tazminat hakkınız vardır. Tarafıma ulaşmanız halinde size konuyla ilgili daha detaylı bilgi verebilirim. Dilerseniz davanın açılması ve takibi süreçlerini avukatınız olarak yürütebilirim. 05332817168 nolu irtibat hattımı arayarak benimle iletişime geçebilirsiniz.
Av. Kübra Sözen

0

Merhaba,
https://www.avukatlarasorun.com/ sitesinden her türlü hukuki soruyu sorabilirsiniz. Avukatlarasorun sizelere sorularınızın konunun uzmanı avukatlar tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Avukatlara soru sormak için