0

Miras husumetli kardeşler

7 hisseli daire 4 hisse satmak istiyor 2 si husumetten dolayı engel oluyor 4 hissedar kendi payını satabilirmi ulasamadigim mirasciya nasil ulasabilirim icra yoluyla satış nasil olur mahkeme ne kadar surer avukatlik masraflari ne kadar tutar....

    -   Diğer
0 0
2 yanıt   -  
0

Oğuz Bey Merhabalar,
Tapuda mirasçılara intikal yapılmışsa tapudan diğer mirasçılar hakkında bilgi alınabilir. Ancak henüz intikal yapılmamışsa veraset ilamı alınmalıdır. Zira veraset ilamında diğer hissedarların kimler olduğu yazılacaktır. Siz eğer mirasçılardan biriyseniz satış halinde önalım hakkınız vardır. İcra yoluyla satışta dairenin asgari satış bedeli muhammen bedelinin yarısı+satış masrafları olacağından daire emsal bedelinden çok daha düşük bir bedelle satılacaktır. Tarafıma ulaşmanız halinde size konuyla ilgili daha detaylı bilgi verebilirim. Dilerseniz gerekli hukuki süreci avukatınız olarak yürütebilirim. 05332817168 nolu hattımı arayarak benimle iletişime geçebilirsiniz.
Av. Kübra Sözen

0

Merhaba,
https://www.avukatlarasorun.com/ sitesinden her türlü hukuki soruyu sorabilirsiniz. Avukatlarasorun sizelere sorularınızın konunun uzmanı avukatlar tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Avukatlara soru sormak için