0

Connected uygulamasından tehdit aldım

26 nisan 2022 tarihinde connectted uygulamasını kullanmaktaydım anonim bir mesaj aldım mesaj içeriğinde ; "Merve 16 yaşındayım,cinsellik düşünür müsünüz diye soracaktım" Bir mesaj aldım bende cevap olarak anlık at sen kimsin diye cevap verdim tanımadığım biri olduğu için bu şekilde cevap verdim sonra aynı kişi bana bugün 1 mayıs pazar günü tekrar aynı uygulamadan yazdı kendisi bu uygulamayı kullanan biriymiş yaşı 16 değil 25 miş ve bana seni karakola şikayet edeceğim pedofoli suçu işlediğimi idda ederek şikayet ediceğini daha önce bu yöntemle birini şikayet edip o şahsı zor duruma düşürdüğünü ve zor duruma düşürdüğü şahsın babasıyla olan mesajlaşmasını bana attı ve beni egm online sitesine pedefoli olarak şikayet etti bu kişi bütün herkese aynı şeyi yapıyormuş öğrendim ilkten mesaj atıp 16 yaşımdayım diyip kandırıp şikayet ediyormuş bir ceza alırmıyım

    -   Diğer
0 0
4 yanıt   -  
0

Merhabalar,
Tarafıma ulaşmanız halinde size konuyla ilgili detaylı bilgi verebilirim. 05332817168 nolu hattımı arayarak benimle iletişime geçebilirsiniz.
Av. Kübra Sözen

0

Hiç bişi olmaz dolandırıcı arkadaşım para koparmak için yapıyorlar

0

Bu uygulama anonim bir uygulama. Bilgilere, mesaj içeriklerine vs ulaşılması mümkün değil. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

0

Merhaba,
https://www.avukatlarasorun.com/ sitesinden her türlü hukuki soruyu sorabilirsiniz. Avukatlarasorun sizelere sorularınızın konunun uzmanı avukatlar tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Avukatlara soru sormak için