0

Site Müdür Ücreti

Bir sitede oturuyorum. Sitedeki ''Genel Giderlere Katılma'' hususunda bir sorum var.
Sitemizde kendi aramızda seçtiğimiz ve huzur hakkı almayan bir yönetim var. Ve aynı zamanda sitemizde genel işlerin yürütülmesi, personelin denetlenmesi ve birçok işten sorumlu bir müdür var. Müdür bizim çalışanımız ücret veriyoruz. Peki müdürün ücreti KMK Madde 20 'ye göre dairelerden eşit olarak mı alınmalı yoksa arsa payı oranında mı alınmalı?
Madde 20 b'de yönetici aylığı gibi giderlerin denmekte. Yönetici aylığı kavramı müdürü de kapsamakta mıdır? Yorumlayabilirseniz sevinirim.

    -   Diğer
0 0
0 yanıt   -  

Avukatlara soru sormak için